Reality.sk – pestrá ponuka nehnuteľností

0
1669

Túžite po novom rodinnom dome, zrekonštruovanom byte v centre metropoly či kancelárii na atraktívnej adrese? Slovenský realitný portál Reality.sk sa pýši pestrým portfóliom nehnuteľností, ktorý zahŕňa domy a byty na predaj, rekreačné objekty, administratívne budovy a v neposlednom rade aj pozemky. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na zúbok najväčšieho realitného portálu na Slovensku.

Pre veľa ľudí je hľadanie vysnívaného bývania, pozemkov v lukratívnej lokalite a priestoru pre začiatok podnikania ťažké. Jednoduchšie a rýchlejšie vyhľadávanie sľubuje realitný server, ktorý je prehľadný, moderný a úspešný. Dokonale spĺňa štandardy serióznosti. Reality.sk pomáha budovať lepšiu budúcnosť rodinám s deťmi, mladým párom aj začínajúcim podnikateľom. V súčasnej dobe sú reality nenahraditeľnou súčasťou každodenného života.

Bývanie pre mladé páry a rodiny s deťmi

Mladé páry a rodiny s deťmi žiadajú nehnuteľnosti neďaleko zariadení, ktoré sú dôležité pre ich každodenné fungovanie. Vyhľadávajú domy na predaj v blízkosti svojej práce, základnej a materskej školy, ba dokonca aj na menej rušných miestach. Internetový katalóg neponúka len lukratívne miesta, kam spadajú hlavne ulice, centrá miest a vilové osady. Narazíte tiež na moderné rodinné domy v prímestských častiach, kde na vás čaká pokoj a oveľa viac zelene.

Komerčné priestory pre podnikanie

Vlastníte spoločnosť, prípadne plánujete založenie novej? V podnikaní je veľmi dôležité sídlo firmy. Ak zvolíte adresu v centre hlavného mesta, zákazníci a obchodní partneri vás nájdu aj bez navigácie. Moderný server Reality.sk ponúka veľa nehnuteľností na atraktívnych adresách. Môžete si kúpiť či prenajať malú aj veľkú kanceláriu, ktorá bude reprezentatívna a ponúkne príjemné pracovné prostredie. Zmena sídla vám môže výrazne zvýšiť exkluzivitu na trhu.

Portál s nehnuteľnosťami Reality.sk

Akonáhle vstúpite na webovú stránku Reality.sk, príjemne vás prekvapí prehľadný vyhľadávací formulár. Stačí zadať požiadavky, ktoré od potenciálnej nehnuteľnosti požadujete. Najrýchlejší je vyhľadávanie podľa lokality. Zadáte štát, mesto, druh nehnuteľnosti vrátane dispozície, typ inzercie, cenu, rozlohu a ďalšie. Potom sa vám zobrazí ponuka nehnuteľností, ktorá spĺňa vaše nároky.

Ako taký vyhľadávač funguje si zadáme na príkladoch

Napríklad ak hľadáte nehnuteľnosti Košice tak zadáte lokalitu Košice a potom typ nehnuteľnosti, alebo hľadáte byty na prenájom v Nitre tak zadáte do vyhľadávania Nitra a následne byty na prenájom.

Realitný portál Reality.sk, ktorý patrí medzi špičku vo svojom odbore, ponúka popri nehnuteľností tiež poradňu. Ak si neviete rady s výberom vhodnej nehnuteľnosti, môže vám odborná verejnosť poradiť. Prostredníctvom webovej stránky si objednáte aj predplatné časopisu. Ďalej tu nájdete cenník reklamy na Reality.sk a veľa ďalších dôležitých informácií. Reality.sk sa stane vašou pravou rukou pri hľadaní rôznorodých nehnuteľností nielen na Slovensku.

Foto jannoon028 / freedigitalphotos.net