Naplánujte dokonalú svadbu

0
1001

V našom každodennom živote sme si už zvykli na skutočnosť, že nič nejde podľa našich predstáv. Ráno keď sa ponáhľate do práce sa Vám pokazí auto, alebo ak idete na dôležité stretnutie stane sa nehoda s make-upom a Vy si už nemáte čas niečo iné prezliecť.

Život je už raz taký a musíme sa prispôsobovať momentálnym situáciám tak, ako prichádzajú. Sú momenty, kedy jednoducho nemáme priestor na problémy a robíme všetko preto, aby to dopadlo presne podľa našich predstáv. K takýmto udalostiam patrí jednoznačne aj svadba.

3

Ak ste už našli muža svojich snov, zrejme sa už nejaký ten čas pohrávate s myšlienkou spoločného zväzku. Možno Vás partner už prekvapil romantickou večerou, po ktorej nasledovala žiadosť o ruku, každopádne ak máte tú výsadu plánovať vlastnú svadbu, nenecháte nič na náhodu. Sme jednoducho perfekcionistky a nečakáme na poslednú chvíľu. Rady si nechávame dostatok času a všetko riešime v predstihu. Takto sa dá zabrániť istým pochybeniam, no myslieť si, že každá svadba bude dokonalá bez najmenšej chybičky je nezmysel.

To však neznamená, že nemáte plánovať. Výborným miestom aj na Váš veľký deň môže byť Žilina. Práve tu máte všetko po ruke a k dispozícií sú aj zaujímavé zákutia na fotenie. Svadobný hotel v Žiline však hľadajte ako prvý. Práve miesto konania hostiny je hneď druhým v poradí na Vašom zozname povinností po rezervácií miesta obradu a oddávajúceho.

Pri množstve povinností a plánovania je len prirodzené, že jednoducho niečo neskončí tak, ako by ste si želali. Netreba však z toho robiť veľké haló, teda ak nemešká práve ženích. Aby sa to nestalo, Kúpte mu ako svadobný dar v predstihu presné hodinky Fossil. Tak jednoducho nemôže meškať.