Najkrajšie miesto na rodinnú dovolenku – Liptov

0
1017

Veľkonočné prázdniny sú už pred nami, slniečko je v plnom prúde a leto tu máme už o pár mesiacov. Momentálne máme obdobie, počas ktorého môžete relaxovať a načerpávať nové sily v aquaparkoch, vo wellnessoch alebo na jarnej lyžovačke. Pokiaľ ste milovníci prírody, rodinná dovolenka na Liptove je pre vás ideálnym riešením. Vyrazte si s rodinou na víkend práve na toto nádherné miesto, kde môžete obdivovať krásu tatranskej prírody. S fotoaparátom na krku si domov môžete priniesť krásne fotografie, ktoré vám o pár rokov vyčaria úsmev na tvári. Pýtate sa prečo práve Liptov?

Skvelé miesto na jarný oddych

Blížia sa veľkonočné sviatky, ktoré sú pre väčšinu rodín uponáhľané a vy si ani nestihnete uvedomiť, že by bolo fajn sa na chvíľu zastaviť a načerpať novú energiu. Ubytovanie Liptov Villa Flora vám ponúka úžasnú rodinnú dovolenku plnú  nezabudnuteľných dobrodružstiev, zábavy, turistiky, ale aj relaxu v aquaparku Tatralandia alebo Bešeňová. Blízko ubytovania Villa Flora nájdete najväčšie detské ihrisko, kde sa môžu vaše ratolesti zabaviť a poriadne vyblázniť. Okrem detského ihriska sa nachádza priamo v apartmáne súkromný wellness a sauna, kde si môžete s vašim partnerom užiť nezabudnuteľné romantické chvíle.

Prečo práve letná dovolenka na Liptove?

Počas horúcich letných dní by ste si takisto prišli na svoje. V aquaparku Tatralandia, ktorý sa nachádza v blízkosti apartmánu Villa Flora, sa môžete schladiť aj počas horúcich dní. Ak by ste chceli zažiť trošku adrenalínu, máte k dispozícií množstvo tobogánov, ktoré stoja za to!  Liptovská Mara a pláž Liptovská Sielnica je tiež skvelým miestom, kde sa môžete poprechádzať pri romantickom západe slnka ruka v ruke. Ubytovanie pri Tatralandii je teda ideálnym miestom na turistiku, okolité výlety a prechádzky prírodou.

Vďaka pohoriam, ktoré Liptov obklopujú, je Liptov rajom pre turistov a milovníkov zimných športov. Prírodné krásy, výlety, množstvo zábavy a adrenalínu je na Liptove samozrejmosťou. Či v lete, či v zime, verte, že si ho aj vy zamilujete.