Hľadáte školenie v oblasti IT? Vrhnite sa na Cisco kurz

0
566
Alef - školiaca miestnosť
Alef - školiaca miestnosť

Cisco je pre mnohých neznámy pojem. V skutočnosti sa s výsledkami práce tejto spoločnosti väčšina z nás stretáva na dennodennej báze. Z boja o prvenstvo medzi blade servermi vyšla ako jednoznačný víťaz a preto každý, kto obdrží Cisco certifikát, má dnes šancu na vyšší plat a lepšie kariérne uplatnenie.

Cisco školenie od tých najlepších 

Ak hľadáte spoľahlivých lektorov, ktorí vám na Cisco kurzoch pomôžu pochopiť teóriu a vyskúšať si ju v praxi, obráťte sa na ALEF Training.

Ako jediná spoločnosť v strednej a východnej Európe sa pýši statusom Cisco Learning Partner Specialized. Vďaka tomu vám na Cisco školeniach dokáže poskytnúť informácie o najnovších technológiách a pripraviť vás na Cisco certifikáciu.

Alef - školiaca miestnosť
Alef – školiaca miestnosť

Čo obsahuje Cisco školenie? 

ALEF Training ponúka Cisco kurzy zamerané na rôzne oblasti. Získate tak vedomosti  v oblasti sietí, ktoré využívajú IPv4 a IPv6 protokol, ale aj v SD-Access či SD-Wan, programability zariadení, bezpečnosti sietí, a mnoho ďalších.

Individuálnym Cisco kurzom to nekončí 

Cisco školenie nie je iba výsadou jednotlivcov. ALEF Training dokáže ušiť na mieru Cisco kurz aj firmám, ktoré sa chcú posunúť ďalej a zvýšiť svoju kvalifikáciu na trhu IT. Ak v jednej pracujete, cesta je jasná – Cisco školenie od odborníkov.