Dovolenka v rodinnom penzióne v Jasnej v Nízkych Tatrách

0
985

Aj Vy to už cítite? Vôňu a čaro Vianoc? Áno, priznávame, je to vysoko stresové obdobie plné naháňania, zháňania a kupovania zbytočností, aby ste potom zasadli k štedrovečernému stolu a strávili čas s rodinou. Uznajte ale, že keď si odmyslite celý ten „blázninec“, tak máte tieto sviatky predsa v srdci a tešíte sa na ne. Zostáva nám veriť, že tento rok nebude zima skúpa na snehovú nádielku a my sa budeme môcť zabaviť aj na lyžiarskych svahoch. Zdá sa Vám, že letná dovolenka je vzdialená milióny svetelných rokov? Naplánujte si tiež decembrový pobyt a strávte Vianoce či Nový rok na horách. Medzi najatraktívnejšie miesta, kde môžete cestovať na zimnú dovolenku, patria zaručene aj apartmány Jasná. Pripraviť sa môžete na rodinnú atmosféru i veľa možností. Prvá lyžovačka v Jasnej začína už 6.12.2014. Nemusíte teda prežiť Mikuláša pred televíziou s balíčkom sladkostí. Urobte niečo pre svoje zdravie i radosť Vašich detí. Strávte snehový víkend, ktorý prinesie na Vaše líca zdravú farbu a na pery úsmev. 

Bezkonkurenčná poloha a iné výhody

Apartmány Thermal Ski Jasná sa nachádzajú na začiatku Demänovskej doliny, neďaleko bobovej dráhy. V lete tu dominujú neopakovateľné výlety, turistika, cykloturistika, lanovka na Chopok či detské ihrisko v areály ubytovania. V zime to ale naplno ožije lyžovaním a blahodarným pobytom v niektorom z neďalekých aquaparkov (Tatralandia a Bešeňová). Vezmite deti do prírody a ukážte im, že život je aj o niečom inom ako o vysedávaní pred počítačom. Pokojne prostredie na úpätí hôr sa môže stať aj Vaším miestom, kde sa budete s radosťou vracať. Ubytovanie Demänovská dolina je ako stvorené pre výlet s deťmi, pretože je tu skutočne bezpečne, a teda sa nachádza mimo hlavný dopravný ťah. Už kúsok od apartmánov začína náučný chodník a v blízkosti je tiež lyžiarske stredisko.

Každý sa tu môže cítiť ako VIP klient

Či už idete na romantický výlet alebo ten rodinný, nájdite si chvíľku pre seba a objednajte si napríklad skvelú masáž. Stačí si dohodnúť termín a za veľmi výhodnú cenu nechať zo seba odbúrať všetok nahromadený stres. Privátne Relax Wellness Centrum je Vám k dispozícií nonstop vrátane víkendov a sviatkov. Či už si vyberiete klasickú masáž, lávové kamene, bankovanie alebo bylinkové vrecúška, výsledok sa dostaví takmer okamžite. A čo takto medová a čokoládová masáž, zoštíhľujúce zábaly alebo masáž pre tehotné ženy? Ubytovanie Jasná Vás doslova rozmazná. V oblasti je viacero lyžiarskych stredísk, no najbližšie od apartmánov je Ski areál Žiarce Pavčiná Lehota a JASNÁ Nízke Tatry (Chopok) Demänovská dolina. Práve toto stredisko sa pokladá za najväčšie a najmodernejšie v strednej Európe.

Nech sa páči, milovníci lyžovania, hôr, ale aj relaxu a pohodlia, ste srdečne vítaní.

Zdrojfoto: thermalskijasna.sk