Chcete preraziť s podnikaním do sveta? Bez kvalitných prekladov sa nezaobídete

0
1087

Po otvorení hraníc Európskej únie sa slovenskí podnikatelia chytili ojedinelej príležitosti a rozšírili svoju pôsobnosť aj do zahraničia. Hoci v minulosti bolo podnikanie a uplatnenie sa na trhu jednoduchšie, tiež dnes veľa cieľavedomých biznismenov útočia na celoeurópsky trh. No so zahraničným podnikaním je neodmysliteľne spätý cudzí jazyk, pretože svoj projekt či svoju spoločnosť musíte predstaviť minimálne v anglickom jazyku. Práve anglický jazyk je považovaný za globálne dorozumievací sa jazyk v podnikateľskej sfére. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, prečo si objednať preklad do angličtiny u profesionálnych prekladateľov.

Webová stránka s anglickou mutáciou pôsobí reprezentatívne, prinajmenšom pre potenciálnych zahraničných partnerov. Pri prekladoch do angličtiny je žiaduca korektnosť, pretože bezchybný text pôsobí reprezentatívne a dôveryhodne.

Preklady sa netýkajú iba webu

No preklady sa netýkajú iba firemnéj webovéj stránky. Do anglického jazyka bude nevyhnutné preložiť široké spektrum dokumentov. A okrem prekladu do cudzieho jazyka budete žiadať tiež preklady z angličtiny, ak vám potenciálny obchodný partner zašle zmluvu o spolupráci. Zaiste by ste nechceli podpísať neférovú zmluvu, a preto je lepšie si nechať preložiť taký dokument od profesionálov. Vy nemusíte správne pochopiť význam vety či znenie celého odseku. Angličtina je v mnohých ohľadoch zradná.

Ak zháňate spoločnosť, ktorá ponúka preklady z angličtiny a do angličtiny, dovoľujeme si vám predstaviť PRESTO Services Slovakia, s.r.o.. Na slovenskom trhu svoje prekladateľské a tlmočnícke služby poskytuje od roku 2008. Zameriava sa na preklady právnych, súdnych, medicínskych a ekonomických dokumentov. Môžete sa tešiť na atraktívne ceny a vysokú kvalitu prekladov.

 

FOTO:  © denisismagilov / Dollar Photo Club