Plastové kontajnery a ich využitie v praxi

0
1830

V podstate nezáleží na tom, v akom sektore podnikáte, pretože plastové kontajnery majú vskutku široké využitie. Vhodné sú ako v potravinárskom, tak aj vo výrobnom priemysle. Plastové kontajnery vám pomôžu v skladových aj výrobných priestoroch, veľakrát aj pri logistike. Stačí si len vybrať optimálnu veľkosť a prevedenie.

Ak teda zháňate do svojej spoločnosti plastové kontajnery, nie je nič jednoduchšie ako sa obrátiť na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má v ponuke varianty s vysokou statickou nosnosťou až 750 kilogramov. Prázdne kontajnery sú veľmi ľahké a ľahko sa s nimi manipuluje. Vyrobené sú navyše z vysoko kvalitného materiálu, takže sa nemusíte báť, že sa vám pokazí.

Plastové kontajnery sú odolné

Schoeller Allibert ponúka firmám plastové kontajnery vyrobené z polyetylénu a polypropylénu. Znamená to teda, že sú vysoko odolné voči poškodeniu. Vôbec im nevadí ani chemické látky či rozdielne teploty.

Vybrať si môžete z pestrej škály typov, veľkostí i vlastností. Schoeller Allibert sa snaží vyhovieť všetkým zákazníkom, a preto ponúka tak široké portfólio.

Optimalizujte svoje náklady

Siahnuť môžete buď po pevných kontajneroch, alebo i skladacích alternatívach, ktoré vám ušetrí veľa miesta pri transporte i v skladoch. Veľkej popularite sa tešia hlavne modely Magnum Optimum, Maxilog a Maximus.

Plastový kontajner je nenáročný na údržbu, pretože výrobca používa inovatívny vnútorný i vonkajší povrch a štruktúru. Spokojní teda budete po všetkých stránkach. Dlhá životnosť je samozrejmosťou.

Ak teda hľadáte pre svoju firmu dodávateľa plastových kontajnerov a ďalších obalových materiálov, určite sa pozrite do ponuky spoločnosti Schoeller Allibert. Stane sa vašou pravou rukou a vyhovie vám u každého požiadavke. Záleží len na vás, čo všetko potrebujete a požadujete.