Oblečte sa do moderných a štýlových mikín. V tomto pochmúrnom počasí vás zahrejú

0
1043

Za oknami sa objavujú prvé mrazíky, ortuť teplomera siaha k bodu mrazu a vy stále nemáte šatník vybavený teplým oblečením? Samozrejme, v kolekcii oblečenia nesmú chýbať elegantné svetre a jednofarebné mikiny. Rozveseľte svoj šatník a kúpte si mikiny s potlačou, ktoré rozradostia aj depresívny deň. Aktuálne trendy sú jasne dané a vtipné potlače či nápisy proste letia.

Nemusíte zostávať len u mikín. Môžete zvýšiť komín s tričkami, pretože štýlové tričká s potlačou sú tiež stále v kurze. A po akom potlače by ste mali siahnuť? Nápis či obrázok môže vyjadriť vašu aktuálnu náladu, váš názor alebo môže byť iba veselý, aby potešil okolie. Predstavte si, že prídete do školy, do práce či za svojimi priateľmi, dali dole kabát a na okolie vykukne mikina s nápisom: “Big girls don’t cry! They eat! ”

Kde tričká a mikiny s potlačou kúpiť?

tricka2Rovnako ako u každého oblečenia dbáte na kvalitu, u tohto sortimentu by ste zo svojich nárokov nemali poľavovať. Uľahčíme vám hľadanie a dovoľujeme si vám predstaviť internetový obchod Geekz, ktorý sa pýši bohatým produktovým portfóliom. Vybrať si môžete vtipné tričká a mikiny v rôznych farebných variáciách. Samozrejmosťou je farebná stálosť. Nemôže sa vám stať, že pri odporúčanom praní by sa vám tričko či mikina zmenšila o veľkosť. Ak chcete do svojho šatníka dodať nové mikiny s potlačou, ponúka sa vám prevedenie s kapucňou aj bez nej.

Môžete využiť výhodných akcií a zliav. Na tričká s potlačou sú pravidelné akcie typu 1 + 1 zdarma, 2 + 2, 3 + 3 a 5 + 5. Na mikiny s potlačou vám internetový obchod poskytne jednorazovú zľavu vo výške až 50 %. Bola by škoda takých výhodných akcií nevyužiť. Nahliadnite do ponuky e-shopu a vyberte si dámske aj pánske oblečenie, ktoré sa v šatníku rozhodne nestratí.