Zažiarte v novej pánskej móde aj Vy!

0
1592

Leto je v plnom prúde a každý deň uvažujete nad tým, čo si obliecť na seba, aby ste upútali pozornosť alebo aby ste jednoducho zapadli do „radu“? Prinášame Vám hneď niekoľko tipov, ktoré by mohli byť pre Vás inšpiráciou, ako sa jednoducho a rýchlo obliecť do štýlového outfitu, ktorý ocení nielen Vaša nežnejšia polovička.

Základ každého šatníka

Rozhodne práve týmito slovami by sme mohli nazvať pánske košele, ktoré by mal mať muž v hojnom počte. Trendom sú predovšetkým rôzne kockované košele, ktoré majú tendenciu zužovať pánsku postavu. Obľúbené sú kockované košele v „slim-fit“ strihu, ktorý bol pôvodne určený pre vyšportovaných mužov. Pokojne si takúto košeľu môžete dať na seba aj v tom prípade, že nešportujete. Budete v nej vyzerať ďaleko lepšie, ako v klasickom strihu, ktorý naopak rozširuje a je vhodný nanajvýš k saku a nohaviciam. Pánske košele v slim-fit strihu sú štandardne vyrobené z príjemným mäkkých materiálov a dobre sa nosia.

Vždy niečo navyše

Plánujete dovolenku alebo sa chystáte na večernú párty? Potom si rozhodne nezabudnite doma vhodnú teplú mikinu. Štandardne sú všetky mikiny ľahké a vyrobené z príjemných materiálov. Mikina so zipsom zvykne mierne rozširovať každého muža, aj preto je niekedy vhodnejšie, ak by ste siahli po tej bez zipsu. Či s kapucňou alebo bez – to je otázka na Váš outfit. Kapucňa je športovejšia, často dodáva ucelený vzhľad Vášmu vzhľadu. Moderné pánske mikiny sú nielen jednofarebné, ale aj viacfarebné so vzormi. Aj tu však platí, že v jednoduchosti je krása.

Ak už by aj začalo pršať alebo by ste nechceli ísť von len v klasickej pánskej mikine, pokojne si na tričko či košeľu oblečte štýlovú pánsku prechodnú bundu. Trendom sú najmä kožené alebo látkové bundy. Každá pánska prechodná bunda je ľahká a veľmi dobre sa nosí. Poteší Vás aj jej univerzálny vzhľad a dokonalé pohodlie či ochrana pred prípadným dažďom.