Moderný jednostranový web si vytvoríte aj sami bez znalosti programovania

0
2369

V súčasnej dobe sa ani drobný živnostník nezaobíde bez dokonale vyzerajúci webové stránky. Ak momentálne nemáte peniaze nazvyš, pretože všetko investujte do rozjazdu biznisu, nevadí, webové stránky je možné vytvoriť aj počas niekoľkých minút svojpomocne. Zabudnite teda na programátorov a grafikov, ktorí si účtujú dosť vysoké čiastky za svoje služby.

V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme službu, ktorá vás nezruinuje, ale poskytne vám to, čo potrebujete. Tvorba webových stránok nie je nič, čo by vás malo prekvapiť.

Stanete sa dizajnérom aj programátorom

Samozrejme, s trochou nadsadenia. Vznikol systém zvaný Saywebpage, prostredníctvom ktorého si sami navrhnete, ako má webová stránka vyzerať, čo na nej všetko má byť a podobne. Vytvoríte si ju, bez toho aby ste museli mať po ruke programátora. Cez systém vytvoríte jednostranovú webovú stránku, ktorú si môžete kedykoľvek podľa svojich potrieb aktualizovať, a to bez čakania na nejakého administrátora. Saywebpage je nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, kde systém nájdete pod výrazom “tvorba webových stránek“.

Za skúšku nič nedáte

Všetko je pripravené, a tak webovú stránku môžete mať v priebehu niekoľkých minút. Vytvorenie je jednoduché, pretože samotné prostredie je intuitívne. Budete mať k dispozícii pripravené šablóny a moduly a nebudete platiť tisíce euro ako za webovú stránku na mieru. Ak si s niečím nebudete vedieť rady, môžete sa obrátiť buď na technickú podporu, alebo si prečítať, či podobný problém už niekto neriešil, a to na stránke Často kladené otázky. Jednu otázku vám odpovieme rovno. Nejedná sa o webové stránky zadarmo, platíte mesačne buď 4, alebo 7 euro, záleží na tom, aký balíček si vyberiete.

Vytvorenie stránky je jednoduché a v niekoľkých krokoch. Prvé sa zaregistrujete, potvrdíte registračný e-mail a prihlásite sa. Potom si vyberiete šablónu, vyplníte údaje o stránke, a potom si vyladíte stránku k obrazu svojmu. Stále sa vám zdá tvorba stránok zložitá a nákladná?